OGŁOSZENIE KONKURSU TEATRZYKÓW PRZEDSZKOLNYCH

Stowarzyszenie Pomocy Szkole "MAŁOPOLSKA" w Krakowie zaprasza przedszkola do wzięcia udziału w przeglądzie Teatrzyków Przedszkolnych. Motywem przewodnim będzie 100-lecie Odzyskania Niepodległości.

Miejscem prezentacji będzie sala widowiskowa Ośrodka Kultury im. C.K.Norwida os.Górali 5, 31-959 Kraków

Termin Przeglądu: 18 .10.2018 r. (czwartek)

Celem konkursu jest stworzenie możliwości rozwoju talentów, kształtowanie umiejętności pokonywania tremy podczas występu publicznego oraz prezentacja osiągnięć dzieci w wieku przedszkolnym.

W Przeglądzie mogą uczestniczyć grupy dzieci 5- i 6-latków (z jednego przedszkola może brać udział tylko jedna grupa). Występująca na scenie grupa „aktorów” nie może liczyć więcej niż 15 osób.

Więcej szczegółów i karta zgłoszenia w załączniku:

Zgłoszenie do przeglądu.pdf

Oświadczenie dotyczące wykorzystania wizerunku.pdf