Gala Sportu SPSM

Na terenie Hala sportowa ZSOS2 w Krakowie w czasie Gali Sportu SPSM prezentowały się współpracujące ze STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA Kluby Sportowe oraz prezentowano osiagnięcia indywidualnych talentów sportowych. Swoją prezentacje przedstawili UKS Krakowiak Kraków, MKHL Krynica - Zdrój, Wiktoria Ziober - KOSA, Siatkarski Ośrodek Szkolny działający przy ZSOS nr 2 w Krakowie, Bu Jutsu Kan, Myślenicki Ludowy Klub Szachowy, Myślenicki Klub Szachowy, MLKSz i wielu innych.

W czasie Gali wręczono stypendia sportowe ufundowane przez STOWARZYSZENIE POMOCY SZKOLE MAŁOPOLSKA. Stypendia otrzymały Gabriela Mizera z MKHL Krynica - Zdrój oraz Wiktoria Ziober - KOSA.

„Dziękuję, że jako Stowarzyszenie wspieracie młodych sportowców. Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli w dalszym ciągu realizować swoje pasje. DZIĘKUJEMY” - powiedziała Wiktoria Ziober po otrzymaniu stypendium sportowego SPSM.

Mamy świadomość, że oczekujących na realizację akcji stypendialnej - potencjalnych stypendystów jest wielu w Polsce.

Dziękujemy wszystkim, dzieki którym moglismy zrealizować nasze przedsiewzięcie wszystkim wolontariuszom SPSM Dyrekcji ZSOS nr w Krakowie a przede wszystkim:

• absolwentom i uczniom ZSO Sportowych Nr 2, którzy zaprezentowali pokazy tańca towarzyskiego – ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Karolinie Matlędze i Markowi Dudkowi oraz Wiktorii Tylek i Kacprowi Rapucie (mistrzom Polski w kategorii 12-13 lat ze szkoły Elita Dance Center) oraz SOS przy ZSOS,
  • Szkole Miecza Bo Jutsu Kan, którzy zaprezentowali sztuki walki mieczami,
  • Wiktorii Ziober, która przedstawiła trenowane przez siebie dyscypliny jujitsu, judo i pływanie,
  • Panu Stanisławowi Sukcie i Myślenickiemu Ludowemu Klubowi Szachowemu za pokaz partii szachów,
  • Panu Przemysławowi Zarembie i MKHL Krynica - Zdrój, którzy zaprezentowali pokaz gry w mini hokeja
  • Panu Kamilowi Korbel z Klubi UKS KSBad Kraków, który zaprezentował pokaz gry w badmintona.